(044) 206-1-206 Абон. відділ (08:30-17:30)
(044) 205-33-88 Тех. підтримка (24/7)

Попередження про технічні роботи

У зв’язку з проведенням робіт по модернізації волоконо-оптичної мережі, 21 червня 2020 р. з 8-00 до 14-00 години тимчасово буде відсутній доступ до телекомунікаційних мереж загального користування і мережі Інтернет за адресами:

м. Київ, Харківське шосе

м. Київ, Колекторна

м. Бориспіль

Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Закон прийнято

Закон щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж, про який ми писали в минулих новинах з 3 червня 2020 року вступає в дію.

Головним признаком закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж» є те, що в деяких випадках зловмисникам, які вкрадуть телекомунікаційний кабель загрожує обмеження волі строком до 5 років.

Закон вносить зміни:

1. В статтю 147 Кодексу України про адміністративні порушення. Порушення правил охорони телекомунікаційних мереж або пошкодження телекомунікаційної мережі чи технічних засобів телекомунікації, чи споруд електрозв’язку, що входять до складу телекомунікаційної мережі, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян в розмірі від 1700 до 3400 гривень а для посадових осіб – від 5100 до 6800 гривень.

2. В статтю 360 Кодексу України про адміністративні порушення.

Умисне пошкодження або руйнування телекомунікаційної мережі чи технічних засобів телекомунікації, чи споруд електрозв’язку, що входять до складу телекомунікаційної мережі, якщо такі дії спричинили припинення надання телекомунікаційних послуг, – караються штрафом від 17000 до 51000 або громадськими роботами на строк до 120 годин, або обмеженням волі на строк від одного до трьох років. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або загальнонебезпечним способом, – загрожують позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

Зловмисникам загрожує штраф

В середині квітня Верховна рада прийняла за основу проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж)» № 2654. За нього проголосувало 315 народних депутатів.

Законопроект розроблено з метою припинення пошкодження або руйнування складових телекомунікаційних мереж, що призводять до порушення цілісності об’єктів телекомунікацій, спричинення шкоди власникам таких об’єктів.

Для  цього у законопроєкті передбачена кримінальна відповідальність за умисне пошкодження чи руйнування телекомунікаційної мережі або технічних засобів телекомунікації чи споруд електрозв’язку, які входять до складу телекомунікаційної мережі, якщо такі дії спричинили припинення надання телекомунікаційних послуг.

Зловмисникам загрожує штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від одного до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Online уроки для школярів

Meдіасервіс MEGOGO долучився як ще один майданчик наймасштабнішого освітнього проєкту Офісу Президента України, Міністерства освіти та науки, Комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і громадської спілки «Освіторія» – «Всеукраїнська школа онлайн».

Користувачі MEGOGO зможуть переглядати уроки у зручному форматі. Усі уроки зберігатимуться на медіасервісі та будуть доступними у будь-який час із усіх пристроїв, що підтримує сервіс, а саме: Smart TV, смартфони, планшети, медіаплеєри, ігрові консолі та інші.

Відповідно розкладу навчання, на MEGOGO у спеціальному розділі «Всеукраїнська школа онлайн» з’являтимуться нові уроки. Для зручності, вони будуть поділені за днями, класами (від 5 до 11) і назвами предметів. Уроки безкоштовні та доступні навіть для незареєстрованих користувачів.

https://megogo.net/ua/school

Для існуючих користувачів медіасервісу, уроки сформовано також в окремі інтерактивні канали, які доступні у розділі «Телеканали». Загалом буде 7 інтерактивних каналів у відповідності до класу.

Під час карантину

На сьогоднішній час наша компанія продовжує плідну роботу в наданні якісних послуг доступу до мережі Iнтернет. Кількість заявок завдяки карантинній самоізоляції збільшилася в рази. Тому компанія вводить кілька нових монтажних бригад для своєчасного виконання замовлень на підключення і будування нових елементів власної транспортної мережі.

Компанія Сітел співпрацює з державними органами, що протидіють поширенню пандемії. Так, компанія надає безкоштовний канал доступу до мережі інтернет для щоденних відеоконференцій спеціалістів і робітників Міністерства охорони здоров’я (МОЗ).

Під час карантину багато компаній мають складнощі з дотримуванням періодів оплати комунікаційних та інших послуг. Керівництво компанії з розумінням ставиться до цієї ситуації і, в будь-якому разі, продовжує надавати послуги державним бюджетним установам.

Продовження карантину

Шановні абоненти! Не зважаючи на продовження карантину, компанія Сітел продовжує працювати в штатному режимі. Всі заявки на нові підключення обробляються своєчасно. Служба технічної підтримки працює 24/7.

Також нагадуємо, що в рамках офіційного періоду карантину до 24 квітня, компанія не буде обмежувати доступ до мережі Інтернет включно у випадку несвоєчасної сплати послуг .

Для сплати за послуги компанії нема необхідності виходити на вулицю. Звертаємось з проханням сплачувати рахунки без комісії використовуючи платіжні сервіси (portmone.com)

Вдома цікавіше, коли є MEGOGO!

Проводьте час з користю — дивіться VIASAT, Discovery, Animal Planet HD, History HD та безліч інших пізнавальних каналів. А ще — тисячі фільмів і серіалів для всієї родини!

Вибирайте передплату, з якою не захочеться розлучатися!

1. ТБ і Кіно: Легка

 • 140+ телеканалів
 • 9 500+ фільмів, серіалів і мультиків
 • Подарунки та знижки від MEGOGO і партнерів

2. ТБ і Кіно: Оптимальна 

 • 210+ популярних телеканалів
 • 13 000+ фільмів, серіалів і мультиків
 • Трансляції топових футбольних матчів і цілий спортивний розділ
 • Подкасти про все на світі в новій версії мобільного додатку MEGOGO
 • Подарунки та знижки від MEGOGO і партнерів

3. ТБ і Кіно: Максимальна

 • 250+ популярних телеканалів
 • 13 500+ фільмів, серіалів і мультиків
 • Популярні серіали AMEDIATEKA та START
 • Трансляції топових футбольних матчів і цілий спортивний розділ
 • Аудіокниги та подкасти в новій версії мобільного додатку MEGOGO
 • Подарунки та знижки від MEGOGO і партнерів

Робота під час карантину

Шановні абоненти! В зв’язку з карантином, компанія Сітел продовжує працювати в штатному режимі. Всі заявки на нові підключення обробляються своєчасно. Служба технічної підтримки працює 24/7.

Також, в зв’язку з ситуацією, що склалася, ми не будемо обмежувати доступ до мережі Інтернет на протязі карантину до 3 квітня включно у випадку несвоєчасної сплати послуг .

Для сплати за послуги компанії нема необхідності виходити на вулицю. Звертаємось з проханням сплачувати рахунки без комісії використовуючи платіжні сервіси (portmone.com)

Українські канали розкодують

Президент Володимир Зеленський і представники українських медіагруп домовилися до 16 березня забезпечити запуск незакодованих супутникових версій основних українських телеканалів, повідомляється на сайті президента України.

«Глава держави і представники медіагруп домовилися до 16 березня 2020 року забезпечити запуск незакодованих супутникових міжнародних версій своїх загальнонаціональних телеканалів, і таким чином знову зробити телебачення доступним для українських громадян», – йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі глави держави з керівництвом провідних українських медіагруп обговорювалися проблеми телевізійного мовлення, які виникли після початку кодування чотирма медіагрупи супутникового сигналу їх телеканалів.

Зеленський підкреслив, що це питання стосується не тільки бізнесу медіагруп, а й стратегічною захисту інформаційної безпеки країни. Внаслідок кодування сигналу не всі українці можуть вільно дивитися більше 20 головних телеканалів.

«Ми отримуємо багато листів і тисячі дзвінків в Офіс Президента з тим, що українці не можуть отримати цей сигнал через кодування і не мають можливості дивитися українські телеканали. Особливо це стосується регіону уздовж контактної лінії і тимчасово окупованих територій», – сказав президент.

Глава держави зазначив, що РНБО може ввести мораторій на кодування супутникового сигналу телеканалів, але це не вирішить весь спектр проблем.

«Ми хочемо зараз знайти вихід з цієї ситуації. У нас завдання дуже просте: щоб люди мали можливість дивитися саме українське телебачення, особливо на тих територіях, до яких ми зараз не маємо іншого доступу, крім інформаційного», – зазначив Зеленський.

Для комплексного вирішення проблеми з доступом українців до інформації Президент запропонував провайдеру ефірного цифрового телебачення «ЗЕОНБУД» до 4 березня 2020 року вжити заходів для зміни модуляції сигналу. Це розширить покриття цифровим телебаченням на території держави і полегшить доступ населення до телемовлення.

Також «ЗЕОНБУД» до 1 травня 2020 року має забезпечити установку цифрових передавачів у 47 населених пунктах України.

Оператори супутникового мовлення Xtra TV і Viasat повинні розробити соціальні пакети супутникового телебачення з мінімальною абонплатою для соціально незахищених верств населення. Таким чином ці громадяни отримають можливість дивитися закодовані телеканали.

Блокування українських каналів

Великі медіагрупи України на протязі січня 2020 року закодують свої ТВ-канали. Якщо Ви дивитесь телебачення завдяки радіоефірній цифрі (Т2), то для Вас нічого не зміниться. Ця подія стосується телеглядачів, у яких оператор ТВ отримує сигнал з супутника. І таких користувачів більшість. Для таких користувачів це означає те, що після кодування сигналу доведеться платити абонплату.

Причина кодування – прагнення провайдерів супутникового телебачення в Україні привести в згоду з буквою закону той факт, що сигнал українських телеканалів доходить до громадян інших країн по супутнику, які доки можуть дивитися їх абсолютно безкоштовно, що є порушенням закону в ЄС. Кодування сигналу – це ще боротьба з піратством і провайдерами-шахраями. Відтепер гроші від споживача буде безпосередньо отримувати постачальник послуг, а їх якість, по обіцянці телевізійників, істотно зросте.

Компанія “Сітел” сумісно з компанією MEGOGO пропонує послуги інтерактивного телебачення і онлайн кінотеатру. За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном (044) 206-1-206

© 2020 СІТЕЛ
ALL RIGHTS RESERVED