Skip to main content
(044) 206-1-206 Абон. відділ (08:30-17:30)
(044) 205-33-88 Тех. підтримка (24/7)

Швидкісний Інтернет для дому та офісу.

Компанія «СІТЕЛ» є національним оператором широкосмугового
доступу до мережі Інтернет, Телебачення, Телефонії.

СІТЕЛ надає телекомунікаційні послуги з 2000 року.

Компанія будує свої мережі за технологією FTTx з використанням 10 та 40 гігабітних оптоволоконних магістралей і сучасного керованого устаткування. Це дозволяє надавати кожному абоненту канал доступу до Інтернет зі швидкістю до 1 Гбіт/с.

На сьогодняшній день компанія має більше 600 км власної оптоволоконної мережі, що охоплює всі райони м. Києва та міста-супутники: Бровари, Обухів, Вишневе, Васильків.

Мережа розвивається на обладнанні таких відомих компаній як Cisco, Juniper Networks, D-Link , Raisecom.

Наші переваги


ТОВ “Сітел” є комплексним оператором будь-яких телекоммунікаційних послуг

Основою транспортного кільця є технологія Ethernet зі швидкістю 10Gbps зі 100% резервуванням

Власні виробничо-інженерні группи та лабораторія, що обслуговує оптично-волоконну мережу

Обрані провідними компаніями України

Ми пишаємося, що працюємо з провідними компаніями України.
Якісні послуги завжди оцінюються належним чином.

Товариство з обмеженою відповідальністю «АЙ.ТІ.ЕС.-ГРУП» з Групи компаній «НІКО» висловлює подяку Товариству з обмеженою відповідальністю «СІТЕЛ», за більш ніж 17 річну співпрацю з надання послуг якісного телефонного та інтернет зв’язку. Пригадуємо лише один незначний збій, який усунули протягом 15 – 20 хвилин, якісно та без порушення звичайного режиму роботи наших компаній.

Технічна підтримка висококваліфікована та безвідкладна.

У процесі роботи Ваші висококваліфіковані працівники зарекомендували себе як єфективний колектив професіоналів, що здатні виконувати та вирішувати найрізноманітніші робочі питання, надзвичайно оперативно з дотриманням термінів виконання робіт, завжди ввічливо та доброзичливо відповідають на всі запитання, враховують наші прохання.

Ми надзвичайно задоволені нашою співпрацею з Товариством з обмеженою відповідальністю «СІТЕЛ», та рекомендуємо Всім як команду висококваліфікованих спеціалістів, як надзвичайно надійного партнера з надання якісного безперебійного телефонного та інтернет зв’язку, який є ключовим в функціонуванні нашої компанії.

Надіємося в подальшому на плідну та надійну співпрацю!

Директор
Нагнибіда Ю. М.

У 2005 році в Інституті електрозварювання ім. Є. О. Патона Національної академії наук України спеціалістами ТОВ «СІТЕЛ» була змонтована відомча електронна АТС ємністю 1024 номери та підключена до обладнання ТМЗК м. Києва.

В подальшому ТОВ «СІТЕЛ» збудовано локальну комп’ютерну мережу, в яку підключені численні корпуси Інституту, що розташовані на 8-ми кварталах.

ТОВ «СІТЕЛ» протягом 14 років забезпечує Інститут якісним телефонним зв’язком, Інтернет. За весь період співпраці не було жодного довгострокового перебою зв’язку, всі пошкодження усувались оперативно.

Колектив ТОВ «СІТЕЛ» – це висококваліфіковані спеціалісти, доброзичливі і відкриті, завжди готові надати технічну допомогу.

Головний інженер
Коренєв О. В.

Абон. відділ (08:30-17:30)
(044) 206-1-206
Тех. підтримка (24/7)
(044) 205-33-88
Київ, 03150 вул. Василя Тютюнника 37/1
пов. 2, офіс № 500