Skip to main content
(044) 206-1-206 Абон. відділ (08:30-17:30)
(044) 205-33-88 Тех. підтримка (24/7)

Питання-Відповідь

Що так WAN порт?

WAN (Wide Area Network) – це роз’єм на роутері, в який підключається кабель від провайдера. Мережевий кабель, по якому роутер отримує доступ в інтернет. Практично на всіх роутерах це роз’єм синього кольору

Що так LAN порт?

LAN (Local Area Network) – це локальна мережа. Простіше кажучи, це комп’ютери, які з’єднані між собою на не дуже великій відстані. Наприклад, комп’ютери, телевізори, мобільні пристрої, які з’єднані між собою через маршрутизатор в рамках будинку, або офісу. Це і є локальна мережа. На роутерах зазвичай ви можете знайти 4 LAN роз’єму. Вони жовтого кольору.

Що так DNS?

DNS (англ. Domain Name System – система доменних імен) – комп’ютерна розподілена система для отримання інформації про домени. Найчастіше використовується для отримання IP-адреси по імені хоста (комп’ютера або пристрою), отримання інформації про маршрутизацію пошти та про обслуговуючі вузли для протоколів у домену. Розподілена база даних DNS підтримується за допомогою ієрархії DNS-серверів, взаємодіючих за певним протоколом

Що так VPN?

VPN розшифровується як Virtual Private Network (віртуальна приватна мережа) Це — віртуальна приватна мережа, що забезпечує захищену мережу або захищений зв’язок за вже наявного інтернет-з’єднання. Завдяки цій технології можна захистити приватну інформацію, не допустити крадіжки логінів чи паролів у незахищених публічних Wi-Fi точках, зробити недоступною вашу історію відвідування сайтів та обійти блокування сайтів з боку провайдерів.

Більшість VPN – платні. Утім, є сервіси та браузери, що допоможуть безкоштовно захистити свої дані за допомогою VPN-підключення.

Як дізнатись версію Windows?

Вам потрібно увійти в Мій комп’ютер, і знайти там вкладку Властивості. Перед вами відкриється вікно, в якому ви відразу побачите необхідну інформацію. У верхньому рядку буде вказана версія, якої ви користуєтеся.

Який роутер обрати?

Відео, яке допоможе обрати роутер

Яка різниця між стандартами WiFi для роутерів?
Відео, що пояснює різницю між стандартами IEEE802.11 на яких працюють битові роутери
Які особливості роутера TP-Link C50 (C60)?
Саме такий роутер наша компанія рекомендує, як раціональне співвідношення ціна/якість/підтримка. Відео з обзором цього роутера:

Чи можна прискорити WiFi?
Стабільна робота роутера і швидкість передачи даних залежить від багатьох факторів. Данне відео пояснює яких і як з ними “боротися”
Як WiFI розподіляється по квартирі?
Наглядне відео того, як сигнал WiFi розподяляється по приміщеню.

Абон. відділ (08:30-17:30)
(044) 206-1-206
Тех. підтримка (24/7)
(044) 205-33-88
Київ, 03150 вул. Василя Тютюнника 37/1
пов. 2, офіс № 500